تصویرگران پویا اندیش
22580505 | 22580505 | 22587587

رنگ های زمستانه کدامند؟

  24 مرداد 1400 11:54
 0
امتیاز کاربران 0/0 از 5

رنگ های زمستانه کدامند؟


هر فصلی که از راه می رسد، به فکر خرید لباس های متناسب با آن می افتیم. هر کدام از فصل های زیبای سال، رنگ های مختص به خودشان را دارند و ما علاوه بر انتخاب مدل، می توانیم در انتخاب رنگ نیز از صنعت مد و ترندهای آن کمک بگیریم. فصل زیبای زمستان نیز مانند هر فصل دیگری، رنگ های مختص به خودش را دارد. این عروس سپیدپوش، پذیرای رنگ های بی نظیری ست. در زمستان، طبیعت رنگی ندارد و برگ های پاییزی، رخت برمی بندند و خانۀ درختان خالی می شوند و زمین سفید می شود همین اجازه می دهد که رنگ ها خودنمایی کنند و  حال و هوای گرمی به این فصل می دهند. در این مقاله از تصویرگران پویااندیش، به معرفی رنگ های زمستانه خواهیم پرداخت.


آبی

آبی یکی از زیباترین رنگ های زمستانی به شمار می رود و در زمستان 2021 نیز، طرفداران بسیاری پیدا کرد. آبی، شیدهای متنوعی دارد و طراحان هر سال، شیدهای متنوعی از این رنگ را به دنیای مد معرفی می کنند؛ به عنوان مثال، زمستان 2021، جولانگاه رنگ آبی کلاسیک بود. جالب است بدانید این شید از رنگ آبی از ترندهای دهۀ 1970 بود که بار دیگر، به دنیای مد بازگشت و عدۀ زیادی را نیز مجذوب خودش کرد. آبی تیره نیز از رنگ هایی به شمار می رود، که اگر یادتان باشد، چندین فصل است در دنیای مد، همراه ماست و جای خود را در کمد لباس بسیاری از ما باز کرده است. زمستان 2021 نیز یکی دیگر از فصل های حضور این رنگ زیبا در دنیای مد بود. این رنگ غوغا می کند، به خصوص اگر با رنگ خردلی یا طوسی، ست شود!

 
 
شتری

رنگ شتری از رنگ های شیک و خاصی به شمار می رود که طرفداران مختص به خودش را دارد. این رنگ، وقار، خوش تیپی و شخصیت کلاسیک را فریاد می زند! این رنگ زیبا در زمستان 2021 نیز ترند بود و طرفداران بسیاری نیز داشت. رنگ شتری را می توانید در جای جای استایل زمستانی تان بگنجانید؛ به عنوان مثال، انتخاب یک پالتوی شتری رنگ متناسب با استایل تان می تواند گزینۀ مناسبی برای شما باشد. این رنگ زیبا را می توانید با رنگ های مختلفی ست کنید.


سامبا

سامبا، رنگی بین قرمز تیره و قهوه ای است. در طراحی استایل زمستانی تان، این رنگ خاص و زیبا را فراموش نکنید. رنگ زیبای سامبا می تواند انرژی و جذابیت خاصی را به استایل تان بگنجانید. میزان کاربرد این رنگ زمستانی بستگی به خودتان دارد. اگر دوست دارید میزان زیادی از این رنگ در استایل تان باشد، می توانید به سراغ پالتوهای سامبا رنگ بروید؛ اما اگر می خواهید میزان کمی رنگ سامبا را به عنوان چاشنی استایل تان استفاده کنید، می توانید به سراغ اکسسوری های سامبا رنگ بروید و با استفاده از آن ها، به استایل تان تنوع ببخشید.

 هلویی

هلویی از آن رنگ های زیبا و آرامش بخشی است که می تواند جذابیت و لطافت خاصی به استایل شما ببخشد. رنگ هلویی را می توانید با رنگ های خنثی و همچنین رنگ زیتونی ترکیب کنید. رنگ هلویی را با رنگ های مناسب ترکیب کنید و در سردترین روزهای زمستان بپوشید. رنگ هلویی یادآور گرمای دلچسب و ملایم تابستان است.

 
بادامی

بادامی از رنگ های ملایم و بسیار شیکی به شمار می رود که می تواند استایل زمستانی متفاوتی را برای شما ترتیب دهد. می توانید این رنگ زیبا را با دیگر رنگ ها ترکیب کنید و استایل زمستانی زیبا و رنگارنگی را برای خودتان طراحی کنید.

 
سبز

در بسیاری از ایام سال، رنگ شگفت انگیز سبز در دنیای مد و در استایل ما جایگاه خودش را دارد، زمستان نیز از این ایام مستثنی نیست. بی اغراق، رنگ سبز، محبوب ترین رنگ زمستان 2021 بود. برای فصل زمستان، می توانید به سراغ شیدهای مختلف رنگ سبز بروید، به عنوان مثال، سبز ارتشی و کرفسی از گزینه های بسیار مناسب برای فصل زمستان به شمار می روند. کرفسی رنگی بسیار خاص و بانشاط است و می تواند جذابیت خاصی به استایل شما ببخشد.

 
طوسی

طوسی رنگی خنثی و بسیار جذاب است و از رنگ های بسیار مهم زمستان نیز به شمار می رود. البته، طوسی از آن رنگ هایی است که در همۀ فصول جا دارد و شما در همۀ ایام سال، می توانید این رنگ خنثی و جذاب را در استایل تان بگنجانید. انواع شیدهای این رنگ زیبا را می توانید در استایل تان بگنجانید و آن را با انواع رنگ ها ست کنید.


نارنجی

نارنجی رنگی متفاوت و زیبا به شمار می رود و می تواند جذابیت خاصی به استایل زمستانی تان ببخشد. این رنگ در زمستان 2021 نیز بسیار پرطرفدار بود. رنگ نارنجی می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس تان شود و به شما انرژی ببخشد.


 
 


قرمز

به طور خلاصه، برایتان بگوییم که قرمز، رنگی برای همۀ فصول است. این رنگ جذاب همیشه مد است، به خصوص در فصول پاییز و زمستان. در همۀ فصول سال، می توانید این رنگ زیبا را انتخاب کنید و بپوشید. اگر علاقۀ چندانی به لباس های قرمز رنگ ندارید، می توانید با انتخاب اکسسوری های قرمز رنگ، این رنگ زیبا را وارد استایل تان کنید.

طلایی

رنگ طلایی یکی دیگر از رنگ های زمستانی به شمار می رود و طرفداران مختص به خودش را دارد. اگر دوست داشته باشید، می توانید گاهی، رنگ طلایی را جایگزین رنگ بژ و زیتونی کنید.


 
سخن آخر    

همان طور که مشاهده کردید، تنوع رنگ های زمستانه بسیار زیاد است و شما می توانید با انتخاب برخی از رنگ ها، گرما و نشاط را به هوای سرد زمستان ببخشید. با تبعیت از قوانین دنیای مد و همچنین، گوش سپردن به درون و سلیقه تان، می توانید خوش رنگ ترین و زیباترین استایل های زمستانی را برای خودتان طراحی کنید.

 این پست را به اشتراک بگذارید
header icon خوشحال میشویم پاسخگوی سوالات شما باشیم
امتیاز شما به این مقاله :