تصویرگران پویا اندیش
22580505 | 22580505 | 22587587

رنگ های پاییزه کدامند؟

  25 مرداد 1400 12:43
 0
امتیاز کاربران 0/0 از 5

رنگ های پاییزه کدامند؟
 
در هر صنعت و بیزینسی، رنگ ها معنا و مفهوم خاصی دارند و قادرند به هویت آن مجموعه، صنعت، بیزینس و ...، اعتبار، مفهوم و جان ببخشند. صنعت فشن و پوشاک هم از این قاعده مستثنی نیست و دنیایی حرف، پشت هر رنگ نهفته است! به عبارتی، رنگ ها جادو می کنند و از نظر روانشناسی در شرایط و موقعیت های مختلف، می توانند تاثیرات شگفت انگیزی داشته باشند. برای جذاب و خوش استایل بودن، باید یک سری اصول و قوانین پوششی را رعایت کنیم و از رنگ هایی بهره ببریم که با در کنار هم قرار گرفتن، تاثیر و زیبایی بصری را چند برابر می کنند. در این مقاله از تصویرگران پویااندیش به رنگ های پاییزه و امکان استفاده از آن ها  در کنار یکدیگر پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا پاییزی متفاوت را تجربه کنید!


رنگ های پاییزه

رنگ های پاییزه، یادآور تغییر رنگ برگ ها و طبیعت اند. رنگ هایی که به نهایت پختگی و اعجاب برانگیزی می رسند. در این فصل رنگارنگ، رنگ های خنثی اهمیت زیادی پیدا می کنند. رنگ های خنثی با رنگارنگی پاییز ادغام می شوند و ترکیب زیبایی را شکل می دهند. در ادامه، به معرفی رنگ های پاییزه خواهیم پرداخت.


 


قرمز

همان طور که پیش تر گفتیم، قرمز در همۀ فصل های سال جا دارد و فصل رنگارنگ پاییز نیز از این قاعده مستثنی نیست و اتفاقا جزء رنگ های کلیدی این فصل به شمار می آید. در این فصل، می توانید به سراغ شیدهای متنوع این رنگ بروید؛ به عنوان مثال، رنگ های آلبالویی و شرابی، گزینه های مناسبی برای این فصل هزار رنگ به شمار می روند. این طیف رنگی، سردی هوا را در چشم کاهش می دهد و باعث ایجاد گرما و تولید انرژی بصری می شود. گویی خون در رگ ها جاری ست!

 
آبی

معمولاً در ران وی های مخصوص فصل پاییز، همۀ شیدهای رنگ آبی جای دارند. در این فصل، می توانید با استفاده از شیدهای مورد علاقه تان، استایل پاییزی تان را بیارایید؛ اما به طور کلی در فصل پاییز، شیدهای تیرۀ آبی پرطرفدارتر می شوند؛ چراکه از گرما برخوردارند و حس سردی پاییز را مطبوع می کنند. ترکیب آبی با بنفش می تواند حس گرمای بیشتری را انتقال دهد و دو رنگ بی نظیر است؛ به خصوص بنفشی که تم قرمزی آن بیشتر است!


 
 

طوسی

رنگ زیبای طوسی، در هر فصلی جا دارد و به عبارتی، گاها پادشاه رنگ ها به شما ر می آید؛ چراکه این رنگ خنثی و باوقار، با هر رنگی، ست شدنی است و شکوه و جذابیتی مضاعف به استایل می بخشد. شیدهای مختلف این رنگ خنثی می توانند در فصل پاییز در استایلتان غوغا به پا کنند، از طوسی روشن گرفته تا خاکستری و نوک مدادی! همان طور که گفتیم، این رنگ  خنثی را می توان با هر رنگی ست کرد و از شیکی و چشمگیری آن لذت برد.

 
 
سبز

در فصل پاییز به سراغ شیدهای خاصی از رنگ سبز نیز می توانید بروید؛ به عنوان مثال، سبز زیتونی تیره، از مناسب ترین گزینه ها برای فصل پاییز به شمار می رود. اگر سبز زیتونی را انتخاب کنید، می توانید به سراغ پارچه های متنوعی بروید، از سوئیت و ابریشم گرفته تا چرم و کشمیر. این رنگ را می توان به راحتی با دیگر رنگ ها ست کرد.


 
 

صورتی

اگر می خواهید لطافت و زنانگی تان را وارد استایل پاییزی تان کنید، می توانید از رنگ صورتی کمک بگیرید. در این فصل، می توانید به سراغ صورتی مات بروید. این رنگ شما را شبیه پرنسس ها می کند و می توانید از معصومیت و مهربانی این رنگ، غرق در لذت شوید!

 
نارنجی

همان طور که می دانید، نارنجی یادآور بی چون و چرای پاییز است و ترکیب آن با رنگ های خنثی می تواند استایل پاییزی شگفت انگیزی به شما ببخشد.

قهوه ای

قهوه ای یکی دیگر از رنگ های پاییزی به شمار می رود و اگر شیدهای مختلف آن، به شیوه ای درست مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند استایل پاییزی شما را متحول کنند. ست کردن این رنگ خنثی با رنگ هایی مانند آبی، زرد یا کرمی می تواند استایل شما را شگفت انگیز کند.


 
 

سخن آخر

در هر فصل، رنگ های متنوعی را پیش رویمان داریم و می توانیم بسته به رنگ پوست و سلیقه مان، از تک تک آن ها استفاده کنیم. هیچ فرقی نمی کند چه استایلی را انتخاب کرده باشید، از کژوال و بوهو گرفته تا کلاسیک و رمانتیک! در هر صورت، می توانید از این رنگ ها برای آراستن استایل تان بهره بگیرید؛ همچنین می توانید با استفاده از چرخۀ رنگ ها، چند رنگ را به بهترین و اصولی ترین شکل با یکدیگر ست کنید و استایلی چشم نواز و خوش رنگ را برای خودتان طراحی کنید. یادتان باشد رنگ ها، اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند ابزار شگفت انگیزی برای زیبایی بخشیدن به استایل شما باشند.

 این پست را به اشتراک بگذارید
header icon خوشحال میشویم پاسخگوی سوالات شما باشیم
امتیاز شما به این مقاله :