تصویرگران پویا اندیش
22580505 | 22580505 | 22587587

طراحی لباس برای مبتدی ها

  01 فروردین 1300 01:00
 0
امتیاز کاربران 0/0 از 5

 طراحی لباس برای مبتدی ها

بسیاری از افراد علاقمند به طراحی لباس، ممکن است از خود بپرسند که چگونه می توان طرح های لباس را رسم نمود؟ در واقع روند یادگیری طراحی لباس می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد. در این مطلب قصد داریم تا راهنمایی هایی درباره این روند را بیان کنیم. امید است که آن بتواند الهام بخش شما عزیزان شده و شما را به سمت طراحی لباس های دلخواهتان سوق دهد. 
1.یک طرح اولیه خوب رسم کنید. از یک طرح اولیه خوب می توانید به عنوان ژست پایه بارها و بارها در طراحی های خود استفاده کنید. شما می توانید طرح اولیه تان را از اینترنت یا کتاب پیدا کرده و یا خودتان آنرا رسم کنید. راه دیگر آنست که یک عکس که ژست خوبی دارد و فرم بدن آن همان چیزی است که شما برای طرحتان می خواهید، چاپ کنید. در اینجا از عکس یک زوج استفاده کرده ایم. با استفاده از نور پنجره، شکل اصلی بدن را بر روی کاغذ دیگری رسم کنید. حال تصویر رسم شده را بر روی کاغذ دیگری انتقال داده و می توانید از این طرح بارها و بارها در طراحی های خود استفاده کنید.

طراحی لباس برای مبتدی ها
 
2.استرس نداشته باشید و فقط تمرین کنید.به جای آنکه برای رسم طرح های بدون نقص استرس بگیرید، در هر سطحی که هستید، تمرین کردن را شروع کنید. هیچ چیز جز تمرین کردن نمی تواند کیفیت کار شما را بالا ببرد. این تنها راه رشد و پیشرفت است.

طراحی لباس مبتدی
 
3.بر روی توسعه سبکتان تمرکز نمایید. چیزهای بسیار زیادی وجود دارند که سبک منحصر به فرد شما را مشخص می کنند. آیا شما از آبرنگ استفاده می کنید یا ماژیک و مداد رنگی؟ چهره مدل خود را چگونه نشان می دهید؟تمام این جزئیات باعث می شوند تا طرح های شما خاص به نظر آیند.  
 طراحی لباس مبتدی ها
 این پست را به اشتراک بگذارید
header icon خوشحال میشویم پاسخگوی سوالات شما باشیم
امتیاز شما به این مقاله :