تصویرگران پویا اندیش
   28111110 | 22580505 | 22587587

انتخاب مد متناسب با اندام

 01 فروردین 1300   01:00
 0
 1777
امتیاز کاربران 0/0 از 5

مدی را انتخاب کنید که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

هر سال دو بار توجه نیویورک تایمز به مدل های مد و استایل جلب می شود. و هر سال دوبار این مسئله زیر ذره بین می رود که مدل ها چطور می توانند خود را انقدر لاغر نگه دارند؟ آیا این لاغری ملاکی برای زیبایی به حساب می آید؟
مد متناسب

 متوجه شدیم که استفاده ی ما از برخی لباس ها ممکن است مارا جذاب نکند، اما اشکالی ندارد. خوب است که بدنمان را برای آن چه که هست قبول کنیم و دیگران را تشویق کنیم تا آن ها هم همین کار را انجام دهند. خب این مسلم است که دلمان نمی خواهد دو پارچه ی بزرگ کنار دامنمان باشد و باسنمان را بزرگ تر از چیزی که هست نشان دهد. همه ی ما دچار عدم اطمینان از بدنمان هستیم، حتی کسانی که لاغر هستند و بدنشان نقصی ندارد. ما چند راه حل را برایتان نوشتیم تا شما با پوشیدن لباس بتوانید اعتماد به نفس کافی را داشته باشید، چرا که مد زیبا فقط برای کسانی که بدن های زیبا دارند نیست و شما نیز می توانید لباس هایی که مناسب بدنتان است را بپوشید. در مقاله ای از اکرام گلدمن صاحب شرکت با شکوه اکرا، که شرکتی بزرگ در دنیای مد محسوب می شود، در مورد استایل شخصی نوشته شده بود " در پوست خود راحت باش. با این متد، مد خودش می آید. اینگونه در هر چیزی که پوشیدید بی نظیر می شوید ".
طراحی لباس
عدم اطمینان از بدن : ران هایتان آنقدر که باید خوش فرم نیست.
مشکل : پوشیدن شلوار جین رنگی
راه حل :  پوشیدن شلوار جین طرح دار
شلوار های رنگی معمولا از جنس نازک و کش ساخته شده اند که باعث می شود ران هایتان را تپل تر از آنچه هست نشان دهد، حتی اگر شلواری که می پوشید کاملا اندازه تنتان باشد.  با شلوار های جین و رنگی که از پارچه های زخیم تر درست شده اند می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین می توانید از شلوار جین های طرح چاپ شده تیره یا گل دار نیز استفاده کنید.
عدم اطمینان از بدن : کمی قد کوتاه هستید.
مشکل : پوشیدن دامن ماکسی و بلند
راه حل : پوشیدن دامن هایی که جلوی آن کوتاه تر از پشت آن است.
به نظر می رسد برای افراد ریز اندام، پوشیدن دامن های بلند یک مسئله خود آزاری باشد. پوشیدن دامن هایی که از جلو کوتاه تر، و از عقب کمی بلند تر هستند می تواند به راحتی استایل زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد.
عدم اطمینان بدن :  می خواهید فقط کمی سینه هایتان را کوچک تر از حد معمول نشان دهید.
مشکل : پوشیدن پیراهن یقه ب.ب
راه حل : پوشیدن پیراهن های یقه گلدوزی شده
درست است که یقه ب.ب. بسیار زیبا و در نوع خودش شاهکار محسوب می شود. اما وقتی آن را در بالا سینه های خود قرار می دهید، احتمالا در مقایسه با هم، بزرگ تر به نظر می رسد. از سوی دیگر، یقه های گلدوزی شده بر روی پیراهن معمولا از شانه تا شانه می رسد. هنگامی که نقطه کانونی شما گسترده تر است، قفسه سینه ی شما کوچک تر به نظر می رسد.

 

 این پست را به اشتراک بگذارید
header icon خوشحال میشویم پاسخگوی سوالات شما باشیم
امتیاز شما به این مقاله :